Yarın İçin Gel – Yaşar Üniversitesi

Yarın İçin Gel

YARINLAR İÇİN GEL!

Acı, öfke, çaresizlik ve daha nice karmaşık duygular içerisindeyiz. Birbirimize hiç olmadığımız kadar ihtiyacımızın olduğu bu dönemde tüm bu insani duygularımızı paylaşmak, dertleşmek, mimar olarak sorumluluklarımızı yeniden düşünmek ve bir arada ortak sorularımıza cevaplar aramak için bir araya gelmek gerekli. Bu yüzden tüm rutin telaşlarımıza bir günlüğüne de olsa ara verip, Mimarlık Bölümü hocaları, öğrencileri ve mezunları olarak buluşalım istedik.

Biz 13 Şubat Pazartesi günü saat 09:30’da Mimarlık geçici stüdyosunda olacağız. Bizim gibi hissediyorsan sen de YARINLAR İÇİN GEL.

*13 Şubat’ta gerçekleşecek olan tüm bölüm derslerimiz ve ders koordinatörlerimiz bu buluşmaya yönlendirilmiştir.

COME FOR OUR FUTURE!

We are in pain, anger, despair and many more complex emotions. In this period, when we need each other more than ever, it is necessary to come together to share our feelings, to talk, to rethink our responsibilities as architects and to seek answers to our common questions. That’s why we wanted to take a break from all our routine rushes, even for a day, and meet as the professors, students and graduates of the Department of Architecture.

We will be in the temporary studio of Architecture at 09:30 on Monday, February 13th. If you feel like us, COME FOR OUR FUTURE.

*All our department courses that will take place on February 13 and course coordinators have been directed to this meeting.