UFND091 Dersi Hakkında – Yaşar Üniversitesi

UFND091 Dersi Hakkında

Bu yaz staj yapacak olup UFND091 dersinden başarısız olmuş ya da dersten çekilmiş ya da İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almamış Mimarlık Bölümü öğrencilerinin dikkatine;

 

Zorunlu / Gönüllü Mesleki Staj yapmak isteyen öğrencilerimizin yasal olarak almaları gereken “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” bu yıl itibarıyla uzaktan eğitim modüllerini tamamlamaları ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim modüllerine başlanabilmesi için öğrencilerimizin önce “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Ön Test” i tamamlaması gerekmektedir. Ön testin geçme notu üzerinde bir etkisi yoktur. Eğitimin etkinliğinin belirlenmesi için Ç.S.G.B. tarafından istenen bir uygulamadır.

Bu sınavı tamamladıktan sonra sırasıyla Modül 1’den Modül 5’e kadar (Toplam 5 ayrı modül) eğitim içeriklerini okuyacaklar. Tüm modüller bittikten sonra “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Son Test” sınavını tamamlayıp, 70 puan ve üzerinde alanlar başarılı olup, eğitim sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Eğitimin kapanış tarihi 8 Haziran 2018 akşamı olacaktır.”

 

Yukarıda belirtilen eğitime katılabilmek için; ad-soyad ve numara bilgilerinizi 7 Haziran 2018 – 12:00 a kadar [email protected] adresine mail ile bildirmeniz gerekmektedir.